Witamy

w ENERIS,
Tu tworzymy rozwiązania
dla dzisiejszych i przyszłych wyzwań

Wspólnie wspierajmy czyste środowisko, gospodarkę o obiegu zamkniętym i zrównoważony biznes.

ENERIS to prywatna grupa europejska z siedzibą w Luksemburgu, aktualnie prowadząca większość operacji w Polsce, ale w przeszłości i obecnie inwestująca i obecna na innych terytoriach europejskich.

 

ENERIS jest zaangażowany w ambitną fazę rozwoju opartą na dwóch filarach: po pierwsze, konsolidacja rynku, po drugie, rozszerzenie infrastruktury i usług zorientowanych na środowisko w branżach związanych z przetwarzaniem odpadów i odzyskiem surowców, transformacją energetyczną i synergią czystych technologii.

 

Europejski Zielony Ład oferuje ogromne możliwości dla innowacyjnych firm. ENERIS inwestuje w spółki z sektora czystych technologii w całej Europie, głównie w Luksemburgu, Francji, Polsce i innych rozważanych lokalizacjach. Spółka została wybrana do udziału w unijnym IPCEI (Important Project for Common European Interest) dotyczącym baterii i współpracuje z kilkoma międzynarodowymi firmami.

NOWY TYP SPÓŁKI

Podejście holistyczne

ENERIS to zdywersyfikowana i zintegrowana pionowo grupa międzynarodowa, oferująca swoim klientom innowacyjne i efektywne usługi, a swoim interesariuszom i uczestnikom finansowym odpowiedzialne społecznie i zyskowne inwestycje, długoterminowe przychody i tworzenie wartości.

shutterstock_2090747974

Nawiguj po naszym Inteligentnym Mieście

WYRUSZ W PODRÓŻ PRZEZ ETAPY GOSPODARKI CYRKULACYJNEJ, KTÓRE WYSTĘPUJĄ W NASZYM INTELIGENTNYM MIEŚCIE.
KLIKNIJ NA IKONĘ, ABY PRZEJŚĆ DO WŁAŚCIWEJ STRONY I DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O JEDNOSTCE BIZNESOWEJ STOJĄCEJ ZA TYM DZIAŁEM CZYSTYCH TECHNOLOGII.

contact 1
CZY CHCESZ BYĆ Z NAMI W KONTAKCIE?

Skontaktuj się z nami

Cieszymy się na współpracę z firmami, które podzielają nasze wartości i myślą WIELKOSKALOWO.

 

Jeśli masz pytania lub chcesz z nami współpracować, trafiłeś we właściwe miejsce. Zawsze chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych usług, strategii i planów. Chętnie też przyjmiemy Twoją aplikację o pracę. Nie wahaj się skontaktować z nami i pozwól połączyć się z właściwą osobą, korzystając z poniższej strony.